Értékesítési vezető – országos

Teljes állás – Bárhonnan végezhető

Logisztikai szoftverfejlesztő cégként célunk, hogy egyre több helyen digitalizáljuk a kötelező áruszállítási munkafolyamatokat

2018 óta dinamikusan fejlődő startup vállalkozás vagyunk, amely több alkalommal sikeres tőkebevonást hajtott végre és innovációs versenyeken is elismerték alkalmazásunkat.

Csapatunkba keresünk B2B területre kollégát, értékesítési vezető pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Logisztikai szoftver szolgáltatás előfizetési csomagok értékesítése
  • Új ügyfelek bevonzása
  • Tárgyaláson való részvétel
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, tanácsadás
  • Szerződéskötés koordinálása
  • Értékesítési tervszámok teljesítése
  • Vevői és a potenciális vevői adatbázisok karbantartása
  • Piac- és konkurencia elemzés
  • Projekt és folyamatfejlesztés
  • Saját értékesítési csapat kiválasztása, betanítása, irányítása és fejlesztése
  • Értékesítők munkájának támogatása
  • Részvétel a marketing anyagok kialakításában

Amit várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Közúti fuvarozási ismeretek belföldön és külföldön
  • B2B értékesítésben való gyakorlati tapasztalat
  • Értékesítési rendszerek felépítésében és működtetésében szerzett jártasság
  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Magasfokú számítástechnikai és kommunikációs eszközök ismerete (okostelefon, tablet)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • Megbízható és következetes vezetői stílus

Ami előny:

  • Tárgyalóképes idegennyelv ismeret (angol és/vagy német)
  • Logisztikai vagy informatikai végzettség
  • Csapatok szervezésében és vezetésében szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér: bruttó 400.000 – 600.000 Ft
  • Teljesítményarányos jutalék
  • Hibrid munkavégzés (otthoni munkavégzés és személyes telephelyi értékesítés)
  • Munkaeszközök (laptop, tablet, telefon)
  • Kapcsolati háló
  • Marketing háttér

Munkavégzés helye:

  • Nyugat-Dunántúl
  • Közép-Dunántúl
  • Közép-Magyarország

Várható kezdés:

2022.01.03

Szakmai tapasztalatunk és piaci ismereteink szerint, a fenti elvárások elengedhetetlenek a munkakör betöltéséhez. Amennyiben mégis úgy érzed, hogy a munkakör NEKED szól, egy kísérőlevélben írd meg, hogy milyen szakmai tapasztalatod és képességed az, amiért szerinted kiváló vagy a munkakör ellátására.

Jelentkezés magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal a következő e-mail címen: allas@vdslog.hu

Várjuk az önéletrajzodat! Várunk Téged!